Rüyada kendisinden sigara istemesi

Rüyada kendisinden sigara istemesi kırılacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine, borçlarının biteceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına ancak bu borçların bir türlü ödenemeyeceğine, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendisinden sigara istemesi gördüyseniz:

  • Koşullar üzerinde tekrar pazarlık şansınız var.

Rüyada kendisinden sigara istemesi sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendisinden kan boşaldığını görmek hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer allah’ın izni ile düzeleceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına delalettir.

Rüyada kendisinden kan aldığını görmek esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, neşe içinde olacağına, bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına işaret eder.

Rüyada kendisinden birşey istenmesi aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada kendisinden özür dilenmesi çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına yorulur.

Rüyada bir erkeğin kendisinden hoşlandığını görmek kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına ve çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada kendisinden hoşlanan birini görmek zor durumlara düşüleceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin kendisinden hoşlandığını anlamak rüya sahibinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.