Rüyada kendini örtüsüz görmek

Rüyada kendini örtüsüz görmek yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine bu sayede kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada kendini örtüsüz gördüyseniz:

  • Miras, nafaka, komisyon, sigorta primi, vergi, kredi, faiz, burs, partnerinizin veya müşterilerinizin gelirlerinde artış, sponsorluk v.b konularda beklentileriniz varsa kolaylıkla karşılandığını görerek şaşırabilirsiniz.

Rüyada kendini örtüsüz görmek büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine, kazandığı paranın bereketinin olmayacağına, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine delalet eder.

Rüyada kabeyi örtüsüz görmek çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, hak yolunda bir yaşam süreceğine alamet eder.

Rüyada örtüsüz namaz kılmak şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendini kendini görmek çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine ve kazancının katbekat artacağına işarettir.

Rüyada kendini kendini hamile görmek nazara geleceğine ve güzelliği, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, bir dediğini iki etmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendini tuzlamak amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, çok büyük ve akıllıca hareketler ile bu durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada kendini jiletlemek kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına işarettir.

Rüyada kel görmek kendini yüklü miktarda kazanç getireceğine, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments