Rüyada kendini kadın kılığında görmek

Rüyada kendini kadın kılığında görmek rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde rüya sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına, beklenmedik bir zamanda meydana gelen güzel bir gelişmenin yeni iş olanakları sağlayacağına, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına, bir süre önce yapılan bir hatadan ötürü kariyer planında büyük bir zarar oluşacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine, zor durumda kalacağına yorulur.

Rüyada kendini kadın kılığında gördüyseniz:

  • Aynı anda çok fazla şeyle ilgileniyor olabilirsiniz.

Rüyada kendini kadın kılığında görmek her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koştuğuna, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına tabir olunur.

Rüyada kadın kılığında erkek yaptığı hayırların ve sevapların da amacına ulaşacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kadın kılığında şeytan kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına ve rüya sahibine dua edeceğine, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkeği kadın kılığında görmek çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, kısmetlerin ve işlerin açılacağına rivayet eder.

Rüyada azraili kadın kılığında görmek her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, ard arda ortaya çıkacak hayırlı işlere alamet etmektedir.

Rüyada kendini erkek kılığında görmek anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına alamet eder.

Rüyada yaşlı kadın kılığında cin görmek mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine tabir olunur.

Rüyada kadın kılığında şeytan görmek el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına ve hayatının mutluluk, huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments