Rüyada kendini hastane koridorunda görmek

Rüyada kendini hastane koridorunda görmek inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, yeni bir işe girileceğine, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına, yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada kendini hastane koridorunda gördüyseniz:

  • Belli hedef veya isteklerinize ulaşmanızı sağlayabilecek destekleyici etkiler altındasınız.

Rüyada kendini hastane koridorunda görmek vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına rivayet eder.

Rüyada hastane koridorunda koşmak sözlerinden çıkmayacağına, çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, ancak rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada hastane koridorunda olmak sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada hastane koridorunda ağlamak dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, eline para geçeceğine ve geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hastane koridorunda yürümek sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sorunların aşılacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine alamet eder.

Rüyada hastane koridorunda beklemek iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine işaret eder.

Rüyada hastane koridorunda dolaşmak heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine işaret eder.

Rüyada hastane hastane dolaşmak sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koştuğuna, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.