Rüyada kendini berber olarak görmek

Rüyada kendini berber olarak görmek düşmana karşı mahcup olmayacağına, kendini tutamayıp şeytana uyacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına ve iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, arzularına kavuşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, işlerin açılacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, yeni bir işe girileceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına işaret eder.

Rüyada kendini berber olarak gördüyseniz:

  • Yeni iş birliklerini veya ilişkileri destekleyen teklif, jest, yardım ya da davetler söz konusu olabilir.

Rüyada kendini berber olarak görmek mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada kendini kel olarak görmek yeni bir işe girileceğine, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına alamet eder.

Rüyada kendini ayı olarak görmek parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine inanılır.

Rüyada kendini ebe olarak görmek kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada kendini hz isa olarak görmek kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine delalettir.

Rüyada kendini keçi olarak görmek hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine alamet eder.

Rüyada kendini delirmiş olarak görmek ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendini böcek olarak görmek iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.