Rüyada kendine büyü yapıldığının söylenmesi

Rüyada kendine büyü yapıldığının söylenmesi iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, haksızlıkların ortadan kalkacağına, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, onlarla artık hep bir arada olunacağına, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine, bu sebepten ötürü eşler arasında bazı tatsızlıklar yaşanacağına, olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine, dileklerinin de kabul olacağına tabir olunur.

Rüyada kendine büyü yapıldığının söylenmesi gördüyseniz:

  • Diğerlerine katı davranıyor olabilirsiniz.

Rüyada kendine büyü yapıldığının söylenmesi işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine, hafif ve iyi hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada büyü yapıldığının görmek uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, şansının ve kısmetinin açık olacağına, başarılarının takdir edileceğine tabir olunur.

Rüyada bana büyü yapıldığının söylenmesi bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, insanlara yol göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kara büyü yapıldığının söylenmesi mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, işinde uzmanlaşacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyü yapıldığının söylenmesi hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, zenginliğini kaybedeceğine, malından ve parasından olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sana büyü yapıldığının söylenmesi bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine rivayet eder.

Rüyada kendine büyü yapıldığını hissetmek iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, başarıdan başarıya koşacağına, işinin başına geçeceğine rivayet eder.

Rüyada kendine büyü yapıldığını anlamak rahatının kaçacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.