Rüyada kendinde altın görmek

Rüyada kendinde altın görmek kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına ve bir süre daha gerçekleştirilemeyeceğine, evindeki ve işindeki verimin azalacağına, elinin darlıktan kurtulacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, başkasının malına ve parasına göz dikerek menfaat elde edeceğine, büyük mutluluklar yaşayacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendinde altın gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan ya da elde ettiğiniz gerçeklere ihtiyacınız var, ardından istediğiniz hızda ilerleyebilirsiniz.

Rüyada kendinde altın görmek işlerin de hafifleyeceğine, sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına yorulur.

Rüyada kendinde bit görmek büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine işaret eder.

Rüyada kendinde kıl görmek ağız tadının yerinde kalacağına, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına alamet eder.

Rüyada kendinde gamze görmek anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına inanılır.

Rüyada kendinde yara görmek afiyette olacağına, güç alacağına inanılır.

Rüyada kendinde kuyruk görmek aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, kişinin şifa bulacağına rivayet eder.

Rüyada kendinde sakal görmek çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine, bir sebeple bu akrabası ile son kez konuşup aralarındaki ipleri koparacağına delalettir.

Rüyada kendinde doğum lekesi görmek işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, bu kötü durumların üst üste gelmesi sebebiyle çok büyük bir vicdan muhasebesine gidileceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.