Rüyada kendimi çok hasta gördüm

Rüyada kendimi çok hasta gördüm işlerin rast gideceğine, şansın ve kısmetin de açık olacağına, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, işlerinde büyük zararlara uğrayacağına, adının ve şanının yürüyeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine, büyük başarılar kazanılacağına, önemli ve saygın birinden yardım alacağına delalet eder.

Rüyada kendimi çok hasta gördüm gördüyseniz:

  • Bir ilişkiniz kanalıyla cazip bir teklif alabilirsiniz ya da bir teklif cazip bir ilişki kurulmasını sağlayabilir.

Rüyada kendimi hasta görmek sağlığın günden güne iyiye gideceğine, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına işarettir.

Rüyada kendimi çok hasta gördüm kötü ve zor günler yaşanacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendimi hamile hayırlı olayların yaşanacağına, şansın açılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, istediği herşeye ulaşabileceğine işaret eder.

Rüyada kendimi kesmek yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, sağlığından ve ağız tadından olacağına alamet eder.

Rüyada kendimi yakmak rahata kavuşacağına, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendimi bıçakladım onlar sayesinde moral bulacağına, neşeleneceğine, zamansız bir ayrılık haberi alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendimi mutsuz görmek herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendimi karanlıkta gördüm yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments