Rüyada kendi yüzünü temizlemek

Rüyada kendi yüzünü temizlemek her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına, geçecek güzel bir ömre, malından ve parasından ziyan edeceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, yeni işlere gireceğine, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine inanılır.

Rüyada kendi yüzünü temizlemek gördüyseniz:

  • Arkadaş çevreniz vasıtasıyla tanışacağınız birisinden ani bir yaklaşım görebilir, bir yere davet edilebilirsiniz.

Rüyada kendi yüzünü temizlemek hayırlı adımlar atılacağına, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, yeni denemelerde bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi yüzünü mor görmek uzun bir zaman boyunca tedavi göreceğine, işlerine verimin hâkim olacağına ve yaşamına kolaylık geleceğine alamet eder.

Rüyada kendi yüzünü traş etmek zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına yorulur.

Rüyada kendi yüzünü değişik görmek yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, hayatının bir anda cennete döneceğine rivayet eder.

Rüyada kendi yüzünü başka görmek eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada aynada kendi yüzünü görmek çekilen yükün hafifleyeceğine, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi yüzünü sakal görmek çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, dostlarını da iyi seçeceğine inanılır.

Rüyada kendi yüzünü güzel görmek yüzünün de yerlere düşeceğine, makamını kaybedeceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.