Rüyada kendi suratını görmek

Rüyada kendi suratını görmek zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, ticaretinin de hızlanacağına, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve büyük bir mutluluk duyulacağına, buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına, mal ve para biriktireceğine, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına işarettir.

Rüyada kendi suratını gördüyseniz:

  • Bir dostunuz canınızı sıkabilir.

Rüyada kendi suratını görmek çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, ancak bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada suratını görmek kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada suratını köpek ısırdı rızkının azalacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine, sıkıntılarını çözeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına işaret eder.

Rüyada kendini suratını sivilceli görmek işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine yorulur.

Rüyada arkadaşının suratını sivilceli görmek iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, bazı sıkıntılar içerisine gireceğine veya eşi ile problemler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada suratını asmak fırsatların heba edileceğine, hayatını zorlaştıran ve artık düğüm haline gelmiş sıkıntıların çözüleceğine işaret eder.

Rüyada suratını sivilceli görmek iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına işaret eder.

Rüyada birinin suratını kara görmek rüya sahibinin tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.