Rüyada kendi saçlarını kazıtmak

Rüyada kendi saçlarını kazıtmak hayırlı bir evlilik yapılacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kalbini tekrar hayata açacağına, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi saçlarını kazıtmak gördüyseniz:

  • O nedenle yapacağınız planlar önem taşıyor.

Rüyada kendi saçlarını kazıtmak düzeninin sarsılacağına, yeni fırsatlar sunulacağına delalettir.

Rüyada kendi saçlarını dökülmüş görmek hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına delalettir.

Rüyada kendi saçlarını siyah görmek elde bulunan mal mülkün bir kısmını beraberinde götürecek bir işe girileceğine, uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi saçlarını kısa görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına delalet eder.

Rüyada kendi saçlarını uzun görmek sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi saçlarını makasla kesmek sevilen bir kişi ile yaşanacak bir tartışmadan ötürü yolların ayrılacağına, karalar bağlayacağına rivayet eder.

Rüyada kendi saçlarını kesmek ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, rahat bir hayat süreceğine, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına yorulur.

Rüyada kendi saçlarını görmek kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.