Rüyada kendi nişanına hazırlandığını görmek

Rüyada kendi nişanına hazırlandığını görmek teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine bu sayede hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına, büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, çok rüyada başkası tarafından taşlanmak alınan bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına işaret eder.

Rüyada kendi nişanına hazırlandığını gördüyseniz:

  • Hareketlerinizle fark yaratabilirsiniz.

Rüyada kendi nişanına hazırlandığını görmek ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi nişanına hazırlanmak yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına işarettir.

Rüyada kendi nişanına geç kalmak yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına delalet eder.

Rüyada kendi düğüne hazırlandığını görmek muradın olacağına, sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına ve böylece daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi nişanına yetişememek daima secde ve şükür edeceğine, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine işarettir.

Rüyada kendi nişanına gidememek hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına yorulur.

Rüyada kendi nişanına gitmek başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, kazancının da aynı oranda artacağına delalet eder.

Rüyada nişanına gitmemek yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine ve gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülsüm

Rüyamda tanimadigim biriyle nisanim varmis ama yuzunu gormedim. nisanima hazırlanıyordum pembe elbise ile tüm davetliler de hazırdı.nisan alanina tam gidecekken davetlilerden biri fenalasmisti.onun başında beklerken uyandım

Buse

Rüyamda tanıdığım biriyle kendi evimde nisanladiyordum siyah bir elbise kırmızı şal ve kırmızı ayakkabılar giymiştim tam Nisan olucakti ki babam gelip kavga çıkardı ve ben uyandim

İstek

Evliyim başkasıyla nişanlanıyodum kendi nişanıma hazırlık yapıyodum elbise seçip gidiyodum sonra nişan alanına gittim eski eşim çocuklarm akrabalarım ordaydı resim çekiyoduk esşim cocuklarımda cekiyodu

Sude

Rüyamda üstümde lacivert nişanlık taşıyordum ve nişanıma otubusle gidiyorduk bindigimizde boş ama sonradan çok fazla insanlar geldi otubuse ve yanımda damat yoktu rüyama hiç bı şekilde damadı görmedim ama rüyamdayken aklımdaki kisi aşik olduğum kişiydi bukadardi cevapinizi beklerim teşekkürler