Rüyada kendi eline yüzük takmak

Rüyada kendi eline yüzük takmak ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine, güzel huylarının değişeceğine, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına, yüzünün kızaracağına, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, hayatının kolaylaşacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada kendi eline yüzük takmak gördüyseniz:

  • Para konularında oldukça şanslısınız.

Rüyada kendi eline yüzük takmak maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine alamet etmektedir.

Rüyada sol eline yüzük takmak işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, sürekli stres ve sinir içinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sağ eline yüzük takmak dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına delalet eder.

Rüyada eline altın yüzük takmak yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, büyük ses getirecek işlere girileceğine, hayal edilen şeylere kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi eline pislemek sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına delalet eder.

Rüyada kendi rahmini eline almak başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, şansın yüzüne güleceğine ve hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına delalettir.

Rüyada kendi kakanın eline bulaşması hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, ekmeğinin artacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi dişlerinin eline dökülmesi kem gözlerden ve nazardan korunacağına, sıkıntılarının biteceğine, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments