Rüyada kendi eline pislemek

Rüyada kendi eline pislemek yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, başarılarının eksilmeyeceğine, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, parasının ve malının artacağına ve bu sayede adından da çokça söz ettireceğine, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, uzunca bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, anne babayla ters düşüleceğine, istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine, ortaklarla aranın bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi eline pislemek gördüyseniz:

  • Gelişmelerin tam ortasında işe yarar bir plan yapabilmek zor olabilir veya her şey göründüğü kadar basit veya karmaşık olmayabilir.

Rüyada kendi eline pislemek uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine alamet eder.

Rüyada kendi kakanın eline bulaşması üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada eline kendi boku bulaşması parasına da para ekleyeceğine, aynı zamanda dünya yaşantısında da olumlu gelişmelerle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada kendi dişlerinin eline dökülmesi bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, ufkunun açılacağına rivayet eder.

Rüyada kendi rahmini eline almak hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi pisliğinin eline bulaşması üzülmeye veya keder içinde bulunmaya, hayatının güllük gülistanlık olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi eline yüzük takmak kişinin her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi kakasını eline almak büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments