Rüyada kendi edep yerini görmek

Rüyada kendi edep yerini görmek sorunlarının allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, tartışma yaşayacağına, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına, zor durumlarla karşı karşıya kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi edep yerini gördüyseniz:

  • Pek çok tanıdığınıza danışmanlık veya bakıcılık yapmanız gerekebilir.

Rüyada kendi edep yerini görmek sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına delalettir.

Rüyada kendi edep yerini kıllı görmek tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine ve yeni iş kollarına adım atılacağına, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada kendi edep yerini temiz görmek varlık içinde yaşayacağına, huzurunun eski haline döneceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada edep yerini kapatmak aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada edep yerini traş etmek tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, bu sayede sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine işarettir.

Rüyada ölünün edep yerini görmek iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına ve bütün zorlamalara rağmen bir türlü istenen kadar iyi bir hale gelmeyeceğine, bir sebeple çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına işarettir.

Rüyada kızının edep yerini görmek ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, dünya hayatından yana da razı geleceğine işarettir.

Rüyada komşunun edep yerini görmek arada kırıcı bazı konuşmalar geçeceğine, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments