Rüyada kemerle birini dövmek

Rüyada kemerle birini dövmek bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, çevresindekilerle arasının açılacağına, gelirinin azalacağına, geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına, kısa süre içinde işlerinin açılacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kemerle birini dövmek gördüyseniz:

  • Belli iş birliği, ortaklık ya da ilişkilerinizi sorgulayabilir.

Rüyada kemerle birini dövmek devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına, isyan edeceğine, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada birini kemerle boğmak iş konusunda sıkıntı çekileceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine ve hayırlı bir yola çıkılacağına işaret eder.

Rüyada birini kemerle dövmek yolunda devam edeceğine, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kemerle dövülmek kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına işaret etmektedir.

Rüyada kemerle boğulmak hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına tabir olunur.

Rüyada kardeşini kemerle dövmek elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sırtına kemerle vurulması anlayışlı bir kişi ile tanışacağına, hayattan elini eteğini çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kemerle kavga etmek problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments