Rüyada kel olacağını görmek

Rüyada kel olacağını görmek bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, ev sahibi olunacağına, hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, mutlu olacağına, kısmetlerin günden güne artacağına, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada kel olacağını gördüyseniz:

  • Herkesin biraz zamana veya mesafeye ihtiyacı olabilir.

Rüyada kel olacağını görmek işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, onunla ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına inanılır.

Rüyada kör olacağını görmek ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına işarettir.

Rüyada sel olacağını duymak bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine ve hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada tayin olacağını duymak spora başlayacağına ve bu sayede sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine alamet eder.

Rüyada kızının olacağını öğrenmek moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bebeği olacağını duymak sevilip sayılacağına, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bebeğinin olacağını duymak sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına ve bu kişinin sağlığının yakın zamanda allah’ın izni ile sağlığının yerine geleceğine, kısmetinin ve şansının kapanacağına inanılır.

Rüyada mutlu olacağını görmek atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments