Rüyada kediyi sopayla dövmek

Rüyada kediyi sopayla dövmek elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, stresinin çoğalacağına, gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine, şansının bir türlü dönmeyeceğine, daha rahat şekilde tüketim yapacağına, kazançlı bir işin başına geçirileceğine, kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına alamet etmektedir.

Rüyada kediyi sopayla dövmek gördüyseniz:

  • Neyse ki, her şeyin bir ilki var.

Rüyada kediyi sopayla dövmek kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına yorulur.

Rüyada sopayla yürümek verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına alamet eder.

Rüyada sopayla uçmak varlık içinde yokluk çekileceğine, geçim ve kazanç hususunda keder ve üzüntüye yorulur.

Rüyada sopayla cam kırmak rahat edeceğine, ferahlayacağına, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sopayla kurt öldürmek masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına işarettir.

Rüyada sopayla balık yakalamak zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına inanılır.

Rüyada çocuğu sopayla dövmek rüya sahibinin yeni ve güzel olan hayır ve bereket kapılarının önünde açılacağına, ailesinin şerefini yükseltip, onurlu bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada sopayla dövüldüğünü görmek gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, huzura ve rahata kavuşacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments