Rüyada kediyi parçaladığını görmek

Rüyada kediyi parçaladığını görmek refahının ve varlığının artacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine, maddi ve manevi açıdan büyük zarar getireceğine, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada kediyi parçaladığını gördüyseniz:

  • Girişimci olmanızda fayda var.

Rüyada kediyi parçaladığını görmek iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının et parçaladığını görmek ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, aksiliklerin baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada aslanın parçaladığını görmek sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, çok büyük üzüntü ve stres yaşayacağına işarettir.

Rüyada tavuk parçaladığını görmek yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, aile hayatlarını bozulacağına inanılır.

Rüyada büyük yılan parçaladığını görmek iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada yılan parçaladığını görmek kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına tabir olunur.

Rüyada sigara parçaladığını görmek çok hayırlı işlere girileceğine, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına yorulur.

Rüyada köpeklerin parçaladığını görmek hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments