Rüyada kediyi okşamak

Rüyada kediyi okşamak kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, sistemli şekilde başarıya koşacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine, ümitsizliğe, rahat edeceğine, büyük bir yükten kurtulacağına alamet eder.

Rüyada kediyi okşamak gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınızla sosyalleşebilir veya yeni kişilerle tanışmanızı sağlayacak şeylerle vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada kediyi iyileştirmek aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada kediyi yedirmek rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine alamet eder.

Rüyada kediyi ölü görmek kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, her daim allah yolunda yürüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kediyi bırakmak elinin darda kalmayacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine yorulur.

Rüyada kediyi giydirmek eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, düşüncelerini net olarak açamayacağına işaret eder.

Rüyada kediyi emzirmek uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına, rüya sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına işaret eder.

Rüyada kediyi istememek deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, geçici olarak rahatsızlanacağına rivayet eder.

Rüyada kediyi kızdırmak dedikoduların hat safhaya ulaşacağına ve tüm bunların kişinin hem sosyal, hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine, çok iyi gelişmelerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.