Rüyada kediyi giydirmek

Rüyada kediyi giydirmek sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, kişinin gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, bazı talihsizliklerin yaşanması, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, sevdiklerinden ayrı kalınacağına, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına alamet eder.

Rüyada kediyi giydirmek gördüyseniz:

  • Daha fazla para kazanmanın ya da belli yeteneklerinizi paraya dönüştürmenin yollarını arayabilirsiniz.

Rüyada kediyi aç bırakmak insanlarla arasının açılacağına, parlak bir kariyere sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada bir kediyi kurtarmak onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kediyi emzirmek geçim kaygısı duymayacağına, ruhuna hayrat yapılacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kediyi okşamak işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine delalettir.

Rüyada kediyi bırakmak kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, beden sağlığının zarar göreceğine inanılır.

Rüyada kediyi kovmak eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine işaret eder.

Rüyada kediyi yedirmek üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada kediyi iyileştirmek başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.