Rüyada kediyi bırakmak

Rüyada kediyi bırakmak dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, rızkının çeşitleneceğine, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, yapılan işte çok zarar edileceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına yorulur.

Rüyada kediyi bırakmak gördüyseniz:

  • Hayatınızla ilgili yeni kararlar alabileceğiniz, seçeneklerinizi değerlendirebileceğiniz zamanlardasınız.

Rüyada kediyi aç bırakmak bereketli günler geçirileceğine, büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kediyi kızdırmak atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, attığı her adımı düşüneceğine alamet eder.

Rüyada kediyi yedirmek kötü günleri geride bırakacağına, bir sebeple büyük bir üzüntü duyarak neredeyse insanlara küseceğine tabir olunur.

Rüyada kediyi istememek rahat edeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kediyi kovmak külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine yorulur.

Rüyada kediyi iyileştirmek sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına delalettir.

Rüyada kediyi bırakmak anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, yeni iş kollarına girileceğine rivayet eder.

Rüyada kediyi emzirmek kazancın günden güne düşeceğine, bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, yüzünün güleceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.