Rüyada kediyi aç bırakmak

Rüyada kediyi aç bırakmak sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, inancının eksileceğine, uğranılan haksızlıktan kurtulmaya, daha güçlü bir hale geleceğine, ancak herhangi bir yararının görülmeyeceğine ve tüm durumla birlikte bir de destek olan kişinin para konusunda sıkıştırmalarıyla uğraşılacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kediyi aç bırakmak gördüyseniz:

  • Gerçekleri anlatarak veya doğruları dile getirerek sizin için önemli kişileri etkileme şansı bulabilirsiniz.

Rüyada kediyi iyileştirmek çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına yorulur.

Rüyada kediyi istememek amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, çok büyük kazançlar sağlayacağına yorulur.

Rüyada kediyi okşamak huzur ve mutluluk bulacağına, toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak rivayet eder.

Rüyada kediyi emzirmek ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine ve yaptığı iş ile anılır olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kediyi ölü görmek kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına işarettir.

Rüyada bir kediyi kurtarmak hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada kediyi bırakmak ağzının tadının kaçması ile beraber keyifsiz günlere gireceğine, hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kediyi yedirmek büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.