Rüyada kediye portakal vermek

Rüyada kediye portakal vermek çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına, aile değerlerine sahip çıkacak, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına inanılır.

Rüyada kediye portakal vermek gördüyseniz:

  • Öfkenize hakim olmalısınız.

Rüyada kediye portakal vermek büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine delalettir.

Rüyada portakal bahçesinde portakal yemek onlara doyasıya sarılacağına, sevdiğini söyleyeceğine, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada portakal ve portakal ağacı görmek düşmanına galip geleceğine, içine fesat düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada portakal ağacından portakal koparmak ticaretinin açılacağına, dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna yorulur.

Rüyada portakal ağacından portakal toplamak yeni sorunların çıkmasını ve çok kötü sonuçlar doğurmasını engelleyeceğine, hal, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine delalettir.

Rüyada portakal ağacında portakal görmek büyük bir şöhrete sahip olunacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, üzüleceğine, yıpranacağına alamet etmektedir.

Rüyada portakal ağacından portakal yemek her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine rivayet eder.

Rüyada portakal ağacından portakal çalmak ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına, eğlenceli günler geçirileceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments