Rüyada kediye balık atmak

Rüyada kediye balık atmak mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, çok hayırlı adımların atılacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine ve bu sayede maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, bu sayede işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, çok büyük zarar ettiği için insanların kendisine borç vermeyeceklerine ve uzun zamandan beri yaptığı işi, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, büyük kazanç sağlanacağına, hayırlı işlere girileceğine, rüya sahibinin neşesinin, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine işaret eder.

Rüyada kediye balık atmak gördüyseniz:

  • Size yük olan veya gereksiz işlerden kurtulabilmek için mükemmel bir zamandasınız.

Rüyada kediye balık atmak sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, kem gözlerden ve nazardan korunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kediye pişmiş balık vermek işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına yorulur.

Rüyada balık kediye dönüşmesi işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine delalettir.

Rüyada kediye tükürmek sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, etrafındaki bazı kişilerden çok büyük ihanetler göreceğine delalet eder.

Rüyada kediye su vermek başına uğursuz olayların geleceğine, düzeninin bozulacağına, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına alamet eder.

Rüyada kediye seslenmek ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kediye yem vermek inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kediye dövmek kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments