Rüyada kedisini kaybetmek

Rüyada kedisini kaybetmek geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, ekmeksiz ve aşsız kalacağına, ödeme güçlü çekeceğine, namaz kılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedisini kaybetmek gördüyseniz:

  • Harcamalarınızı dengelemek istiyorsanız ciddi bir bütçe yapmalısınız.

Rüyada kedisini kaybetmek verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, ölümcül hastalıklara işaret alamet etmektedir.

Rüyada kendi kedisini sevmek çok büyük zararlar edeceğine ve çok daha uzun bir dönem problemler ile baş etmeye çalışacağına, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine ve gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaybolan kedisini bulmak kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına yorulur.

Rüyada kedisini ölmüş görmek sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşının kedisini görmek hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi kedisini görmek elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yüzünün güleceğine, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin kedisini görmek sorunların çalışmaları baltalamayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, ters giden olayların düzeleceğine inanılır.

Rüyada kaybolan kedisini görmek maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.