Rüyada kedinin fareyle oynadığını görmek

Rüyada kedinin fareyle oynadığını görmek hastalıkların kişiye uzak duracağına, inancı, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, hastalıkların kalmayacağına, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, sonunda büyük bir servete sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada kedinin fareyle oynadığını gördüyseniz:

  • Bazı girişimlerinizi, ortak kaynak kullanımı ya da ekip çalışması gerektiren işlerinizi veya duygusal ilişkilerinizi ele alış biçiminizde haklıydınız.

Rüyada kedinin fareyle oynadığını görmek maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada fareyle oynadığını görmek edilen duaların allah katında karşılığını bulacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin fareyle oynadığını görmek hayatında iyi giden her şeyin bir anda bozulacağına, ağız tadının da hep yerinde kalacağına delalettir.

Rüyada kedinin fareyle oynaması maddi zarar edeceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına, huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine delalet eder.

Rüyada kedinin oynadığını görmek akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine, insanlara karşı güveninin sarsılacağına yorulur.

Rüyada fareyle boğuşmak anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, çok istediği bir mevkiye yakın bir zaman içinde terfi edeceğine ve aile hayatında yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada fareyle uğraşmak atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına işaret eder.

Rüyada fareyle kavga etmek mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına ve güzel günler göreceğine, düşmanından uzak olacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments