Rüyada kedinin fare tuttuğunu görmek

Rüyada kedinin fare tuttuğunu görmek aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, mevki kazanacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, zarar gören insanlara yardım edeceğine ve dolandırıcı kişiye bela okuyacağına, kişinin kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, ondan kazanç elde edeceğine, küslükleri bitireceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına delalettir.

Rüyada kedinin fare tuttuğunu gördüyseniz:

  • Uyarı veren konuları önemsemelisiniz.

Rüyada kedinin fare tuttuğunu görmek sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elinde fare tuttuğunu görmek zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedinin fareyi tuttuğunu görmek şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, çok zor bir duruma düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir kedinin fare yakalaması projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada kedinin ölü fare yemesi eline geçen malları tutamayacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına rivayet eder.

Rüyada kedinin fare kovalaması yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada kedinin fare doğurduğunu görmek yıpranacağına, strese gireceğine, haneden birinin ayrılacağına yorulur.

Rüyada kedinin fare yediğini görmek diyanet zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, dertlerin biteceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.