Rüyada kedinin elini yaladığını görmek

Rüyada kedinin elini yaladığını görmek imza ve söz yetkisi edineceğine, bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, rakiplerine yenileceğine, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, rüya sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına delalettir.

Rüyada kedinin elini yaladığını gördüyseniz:

  • Yapacağınız tercihler daha fazla sorumluluk ya da görevin nedeni olabilir.

Rüyada kedinin elini yaladığını görmek uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, birçok yeni bağlantı kurulacağına işaret eder.

Rüyada kedinin yaladığını görmek üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada birinin elini yaladığını görmek dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, hastalıkların uzak duracağına rivayet etmektedir.

Rüyada koyunun elini yaladığını görmek bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, sorunlarının bu sebeple daha da artacağına işaret eder.

Rüyada kedinin ayağını yaladığını görmek zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, yeni işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ineğin elini yaladığını görmek hayatının belli bir rutine oturacağına, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada kedinin elini emmesi başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, birbir türlü sorunla boğuşmak zorunda kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kedinin elini kanatması iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden sağlık sorunları yaşayacağına, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments