Rüyada kedinin elini kanatması

Rüyada kedinin elini kanatması aile içinde geçiminin zorlaşacağına, sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, daha iyi yerlere geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, iş hayatında değişiklik yapacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, büyük bir servete kavuşacağına, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine ve bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında dönüşsüz etkiler bırakacağına, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine tabir olunur.

Rüyada kedinin elini kanatması gördüyseniz:

  • Aile, ev, yerleşim yeri veya gayrimenkul işlerine zaman ayırmanızın olumlu geri dönüşleri olabilir.

Rüyada kedinin elini kanatması sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine inanılır.

Rüyada kedinin elini emmesi en önemli anlarda destek görüleceğine, mutluluk gözyaşı dökeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedinin elini yaladığını görmek sıkıntılı günler geçireceğine, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine inanılır.

Rüyada kedinin elini yalaması kalp kıracağına, büyük bir aşk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kedinin elini öpmesi bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada beyaz kedinin elini ısırması onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, tartışmalar yaşanacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kara kedinin elini ısırması düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine tabir olunur.

Rüyada siyah kedinin elini ısırması eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments