Rüyada kedini sevmek

Rüyada kedini sevmek monoton devam eden hayatına da renk, lezzet, heyecan, güzellik, hayır, nitelik ve farklılık geleceğine, hayır dualarına nail olacağına, maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, yeni bir projenin başına geçirileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, rahat yüzü göreceğine, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına inanılır.

Rüyada kedini sevmek gördüyseniz:

  • Maddi durumunuz güçlüdür.

Rüyada kedini sevmek kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine tabir olunur.

Rüyada kedini fareyi yemesi çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, kişinin duygusal davranarak aldığı kararlar sonrasında geleceğini riske atacağına delalet eder.

Rüyada kedini konuşması sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına yorulur.

Rüyada ölmüş kedini görmek rüya sahibinin kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada kedini saldırdığını görmek çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına, büyük bir işin sahibi olacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments