Rüyada kedi yakmak ne demek

Rüyada kedi yakmak ne demek başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine ve kazancının da azalacağına, ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, bol dua edeceğine, problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına, işlerinin ters gideceğine, çok zor durumlara düşeceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada kedi yakmak ne demek gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz, bir kadının çok hoşunuza gidebilecek olan sürprizi ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada yanlışlıkla kedi yakmak yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına rivayet eder.

Rüyada kedi yakmak ne demek iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada ölü kedi yakmak şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine, ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kara kedi yakmak gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, insanlar tarafından tanınan biri olacağına, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada kedi yakmak yakında hedefine ulaşacağına, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine işarettir.

Rüyada sobada kedi yakmak işlerin çok büyümeyeceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına rivayet eder.

Rüyada yavru kedi yakmak hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına, kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada kedi yakmak görmek rüyayı gören kişinin, ferahlığa çıkacağına, huzurunun ve neşesinin bozulacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.