Rüyada kedi uçması

Rüyada kedi uçması en önemli anlarda destek görüleceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, diğer aile bireylerinin de işe katılacağına, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedi uçması gördüyseniz:

  • Evinizde ya da işinizde kullandığınız elektronik aletlerle sorunlarınız olabilir.

Rüyada siyah kedi ve beyaz kedi görmek bolluğa, berekete, güce ve kuvvete, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, maddi zararının giderileceğine rivayet eder.

Rüyada kedi yavru kedi görmek projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına delalettir.

Rüyada kedi ve kedi pisliği görmek tarafsızmış gibi görünen bir kişi yüzünden sahip olunan saygınlığın yitirileceğine, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine yorulur.

Rüyada yavru kedi kedi görmek zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına ve adının yürüyeceğine yorulur.

Rüyada kedi yiyen kedi görmek yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine işarettir.

Rüyada kedi kedi yavrusunu yemesi iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına ve bütün zorlamalara rağmen bir türlü istenen kadar iyi bir hale gelmeyeceğine, istediklerini rahatlıkla elde edeceğine yorulur.

Rüyada kedi ve yavru kedi görmek uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, emeklerinin karşılığını göreceğine yorulur.

Rüyada kedi ve kedi tüyü görmek kendisini çok zor durumlarda bulacağına, maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments