Rüyada kedi kediyi yedi

Rüyada kedi kediyi yedi ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, çok kötü günler geçirileceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, huzurun kaçıp yeniden gergin ve stresli bir hayata kavuşulacağına, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, işlerini sabırla yoluna koyacağına, mal mülk sahibi olacağına, önemli yerlere geleceğine, evi kendisinin çekip çevireceğine inanılır.

Rüyada kedi kediyi yedi gördüyseniz:

  • Hangi plan veya projelere odaklanacağınızı netleştirmeniz gerekiyor.

Rüyada kedi kediyi yedi güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada kedi kediyi yediğini görmek şansın çalışmaya başlayacağına, borçlanılacağına, sıkıntı ve zahmet çekileceğine işarettir.

Rüyada kedi kediyi yiyor takdir edilip her konuda destek göreceğine ve başarı kazanacağına, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedi kediyi boğması harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Rüyada kedi görmek kediyi öldürmek kısmetlerin günden güne artacağına, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine ve sevinilecek bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedi kediyi ısırması saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kedi saldırması ve kediyi öldürmek toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, iş hayatının çok sıkıntılı ve zor bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada kediyi iyileştirmek masraflarının azalacağına, hayırlı işe rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments