Rüyada kedi fare kavgası

Rüyada kedi fare kavgası yeni iş teklifleri alacağına, gitmediği yerlere gideceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine, her yönden mutlu ve başarılı olmaya, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına, ev içinde mutluluğun artacağına, kendisine bir çiftlik evi alacağına işarettir.

Rüyada kedi fare kavgası gördüyseniz:

  • Gereksiz sorularla çevrenizi bezdirmekten kaçının.

Rüyada kedi ve fare allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına işaret eder.

Rüyada kedi fare geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine rivayet eder.

Rüyada çok fare ve kedi görmek hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada fare yakalayan kedi seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına delalettir.

Rüyada kedi fare yiyor kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına rivayet eder.

Rüyada kedi ve fare ısırması rızkının sonsuz olacağına, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek de çok iyi hissetmesine yarayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedi fare kavgası tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, getirisinden daha fazla olacağına delalet eder.

Rüyada eve kedi ve fare girmesi hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, aile bireyleri arasında sürtüşmeler olacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.