Rüyada keçi doyurmak

Rüyada keçi doyurmak gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine, evlenme yolunda adım atacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, düşmanlarınızın size zarar verebileceğine, bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına işarettir.

Rüyada keçi doyurmak gördüyseniz:

  • Halledebileceğinizden fazla şeyin sözünü vermeniz zor durumda kalmanız veya karşı tarafı hayal kırıklığına uğratmanız anlamına gelebilir.

Rüyada keçi ve keçi yavrusu görmek çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, hane içine ay doğacağına delalettir.

Rüyada keçi yünü yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına delalettir.

Rüyada eve keçi getirmek yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına, atılıma geçeceğine, herkesin önünde olacağına yorulur.

Rüyada keçi eti dağıtmak bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine ve başarısız olacağına, çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize işaret eder.

Rüyada keçi yüzmek ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, zor zamanların ferahlığa çıkacağına delalet eder.

Rüyada keçi eti satmak yolunun açılacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, bir takım olaylar karşısında doğru seçimler yapamayacağına tabir olunur.

Rüyada keçi peyniri hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına, anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına, iş kaybı yaşanacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada keçi taşımak rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments