Rüyada kaza yapıp kurtulmak

Rüyada kaza yapıp kurtulmak insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, kendisinden yardım isteyen tüm insanlara yardımcı olup çok büyük destek verdiğine ve insanların kendisine çok büyük sevgi ve saygı besleyeceğine, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, çıkış yolları bulacağına tabir olunur.

Rüyada kaza yapıp kurtulmak gördüyseniz:

  • Kontrolünüz dışında son dakika değişiklikleri söz konusu olabilir.

Rüyada kaza yapıp cam kırılması kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaza yapıp kurtulmak keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, hiçbir sorun yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada kaza yapıp kaçmak hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine yorulur.

Rüyada kaza yapıp ölmek talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine, hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine alamet eder.

Rüyada kaza yapıp ağlamak ruhunun da şifaya kavuşacağına, tüm hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına işaret eder.

Rüyada kaza yapıp suya düşmek boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine ve ileride kendisi gibi herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine tabir olunur.

Rüyada kaza yapıp yara almamak kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaza yapıp hapse girmek hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.