Rüyada kaybettiğin çantayı bulmak

Rüyada kaybettiğin çantayı bulmak işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine ve sevdiği kişi ile neredeyse arasının açılmasına sebep olacak olaylar ile karşılaşacağına, fakirlerin güleceğine, rahata ve kolaylığa kavuşacağına, bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına, kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, işlerini boşvereceğine, hayatının kötüleşmeye başlayacağına, rüyada görülen kişi tanınıyorsa onun kederine ortak olunacağına, mevki veya kariyer için sürekli çalışmak yerine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına rivayet eder.

Rüyada kaybettiğin çantayı bulmak gördüyseniz:

  • Yanlız aceleciliğiniz devam ediyor.

Rüyada kaybettiğin çantayı bulmak küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine, bolluğun sürekli olacağına ve geçim derdinin biteceğine işarettir.

Rüyada çantayı boşaltmak anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, müjdeli bir haber alarak sevineceğine yorulur.

Rüyada çantayı tuvalete düşürmek yanlış anlaşılacağına ve tüm işini gücünü bırakarak kendisini doğru ifade etmek ve aklamak için nefes tüketeceğine, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski çantayı atmak kazancın günden güne düşeceğine, yeterli kimse haline geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına yorulur.

Rüyada çantayı alıp gitmek bir sebeple uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, malların artacağına delalet eder.

Rüyada çantayı okulda unutmak dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine delalettir.

Rüyada çantayı çöpe atmak maddi kaynakların zarar göreceğine, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına işaret eder.

Rüyada çantayı başkasına vermek pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments