Rüyada kaşlarını kazıtmak

Rüyada kaşlarını kazıtmak hızlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, işlerine de bereketin ve verimin hâsıl olacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, uğradığı zararların telafi edileceğine, rüya sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceğine, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine rivayet eder.

Rüyada kaşlarını kazıtmak gördüyseniz:

  • Postacı kapıyı birkaç kez çalar, demeyin.

Rüyada kaşlarını düzeltmek rakiplerine karşı da üstünlük kazanacağına, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaşlarını jiletlemek sevdiği kişilerle arasının açılacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine rivayet eder.

Rüyada kaşlarını kazıtmak sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kaşlarını yolmak şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, işlerini boşvereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaşlarını çekmek beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına ve bu yüzden çok iyi gidebilecek bir işi zarara sürükleyeceğine işaret eder.

Rüyada kol kaslarını görmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına alamet eder.

Rüyada kaşlarını incelmiş görmek maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, kazancın katlanacağına yorulur.

Rüyada kaşlarını uzun görmek şansının geri döneceğine, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.