Rüyada kaşının az olduğunu görmek

Rüyada kaşının az olduğunu görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, aile üyelerinden veya kişinin kendisi ile ilgili sağlık sorunlarına yönelik haberler alınacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına ve böylece daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine, keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, hayallere kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaşının az olduğunu gördüyseniz:

  • Konuşulması gereken şeyleri ertelememeniz bazı değişikliklere neden olabilir.

Rüyada kaşının az olduğunu görmek akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına tabir olunur.

Rüyada kaşının çok olduğunu görmek alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına işaret etmektedir.

Rüyada kaşının yok olduğunu görmek yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, kar sağlayacağı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada kaşının kalın olduğunu görmek eğlence ve renk geleceğine, tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına alamet etmektedir.

Rüyada iki kaşının olduğunu görmek bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada kaşının ince olduğunu görmek alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine işarettir.

Rüyada kaşının uzun olduğunu görmek işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine, güzel bir yola çıkılacağına alamet eder.

Rüyada kaşının kısa olduğunu görmek çok büyük paralar kazanılacağına, onun el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments