Rüyada kasaptan kıyma istemek

Rüyada kasaptan kıyma istemek sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, hata ve günah işlemekten uzak duracağına, tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına, iş yerinde çok zarar edileceğine, talihin yüze güleceğine, hayati önemi olmayan hastalıklar yüzünden işlerde aksama görüleceğine, geride bırakacağına işarettir.

Rüyada kasaptan kıyma istemek gördüyseniz:

  • Alacağınız bir haber sizi sevindirecek.

Rüyada kasaptan kıyma istemek aksi takdirde çaresiz kalacağına, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına delalet eder.

Rüyada kasaptan et kıyma almak rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, bu evlatların kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına delalettir.

Rüyada kasaptan kıyma aldığını görmek sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, sermaye kaybedeceğine, maddi anlamda zayıflayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kasaptan kıyma almak zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına işarettir.

Rüyada kasaptan çiğ kıyma almak yarardan çok zarar getireceğine, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine işarettir.

Rüyada kasaptan kıyma satın almak sıkıntıya düşeceğine, emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, günden güne sorunlarının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada kasaptan kıyma almak ne demek sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına, yeni bir ilişkiye başlayacağına delalettir.

Rüyada kasaptan kıyma çektirmek yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine, her daim temkinli olacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments