Rüyada karnında kurşun görmek

Rüyada karnında kurşun görmek ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, büyük bir mala sahip olacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, insanların takdirini toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada karnında kurşun gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinde sizi sevmeyen kimselere karşı büyük bir üstünlük kazanabilirsiniz.

Rüyada karnında kurşun görmek yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına yorulur.

Rüyada karnında kurşun yarası görmek ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada karnında taş görmek aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine alamet eder.

Rüyada karnında bebek takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine ve anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına inanılır.

Rüyada karnında ben görmek önünün açık olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada karnında delik ortaya konulan çalışmaların dikkat çekmesi sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına tabir olunur.

Rüyada karnında ur görmek fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, bolluk ve bereket yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada karnında acı hissetmek kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına, zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments