Rüyada karnında kırmızı leke görmek

Rüyada karnında kırmızı leke görmek gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan rüya sahibinin artık sağlığına çok dikkat edeceğine, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, zenginliğin kapılarının açılacağına, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine rivayet eder.

Rüyada karnında kırmızı leke gördüyseniz:

  • Yaratıcı işlere daha fazla eğilmeniz sizi takip eden kişilerin beğenisini kazanmanızı sağlayabilir.

Rüyada karnında kırmızı leke görmek büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, dürüst bir şekilde yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada karnında siyah leke görmek işlerinin yolunda gideceğine, şansının hep açık olacağına, huzurlu günlerin biteceğine delalettir.

Rüyada karnında leke görmek bir yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına yorulur.

Rüyada kırmızı leke görmek sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına delalettir.

Rüyada bacakta kırmızı leke sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada elde kırmızı leke görmek iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına ve bol paralı bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kolunda kırmızı leke görmek uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada ciltte kırmızı leke görmek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Çiğdem

Hamileyim rüyamda karnımın sol tarafında kırmızı renkte leke vardı ne anlama gelir