Rüyada karnında bebek düşürmek

Rüyada karnında bebek düşürmek bol rızık ve para sahibi olacağına, karlı ortaklıklara gireceğine, makam sahibi olacağına, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, çalışmalarının beğenileceğine, büyük bir yenilgi alacağına, bazı kişilerle tartışma yaşayacağına, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karnında bebek düşürmek gördüyseniz:

  • Neden bazı anlaşmaların veya sağlanan barış ortamının aniden ortadan kalktığını ya da yeni düzenlemeler getirildiğini sorgulayabilirsiniz.

Rüyada karnında bebek kendisini toparlamak için uzun bir süre boyunca tedavi göreceğine, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine delalet eder.

Rüyada karnında bebek düşürmek çok sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, rahatının yerine geleceğine ve psikolojisinin yaşadığı güzel olaylar sayesinde daha iyi olacağına tabir olunur.

Rüyada ana karnında bebek görmek rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine, nefsine uyacağına alamet eder.

Rüyada karnında bebek ölmek hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine işarettir.

Rüyada karnında iki bebek görmek önünü açacağına, huzurunu yerine getireceğine, helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına alamet eder.

Rüyada karnında bebek kımıldaması dertlerine derman bulacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, borçları varsa ödeyeceğine delalettir.

Rüyada anne karnında bebek ayak izi sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada anne karnında bebek tekmelemesi çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine, tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, bu yüzden çok büyük parasal sıkıntının kucağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments