Rüyada karısının zayıfladığını görmek

Rüyada karısının zayıfladığını görmek sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, sorunların yakın zaman içinde son bulacağına, onun da her zaman kendisine faydası dokunacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine inanılır.

Rüyada karısının zayıfladığını gördüyseniz:

  • Uzakta bulunan dost veya arkadaşlarınızdan haber alacaksınız.

Rüyada karısının zayıfladığını görmek gelir kaybedeceğine, ev halkı arasındaki iletişimsizliğin de ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada zayıfladığını söylemek üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine işaret eder.

Rüyada birinin çok zayıfladığını mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine alamet eder.

Rüyada bir arkadaşının zayıfladığını görmek çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir tanıdığının zayıfladığını görmek kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına, bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine delalet eder.

Rüyada bir kişinin zayıfladığını görmek sürpriz, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kollarının zayıfladığını görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, başını ağrıtan ve kendisini üzen olayları atacağı doğru adımlar ve vereceği hayırlı kararlar sayesinde yakın bir zaman içinde çözeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kocasının zayıfladığını görmek bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments