Rüyada karısının ölmesi

Rüyada karısının ölmesi yaşadığı zorlukların biteceğine ve çevresinin kendisine her anlamda destek verecek kimselerle dolacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, projelerin büyük başarılar kazandıracağına, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada karısının ölmesi gördüyseniz:

  • Bir ilişkiden çok şey beklemek gibi bir huyunuz var.

Rüyada karısının ölmesi kendisini aşan işlere kalkışacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada karısının kafasını kesmek büyük bir hastalıktan dönüleceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına ve o kişiden duygularına karşılık göreceğine inanılır.

Rüyada karısının doğurduğunu görmek kimseye haksızlık etmeyeceğine, hem insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına işaret eder.

Rüyada karısının aldattığını söylemesi zor bir dönem geçirileceğine, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına delalettir.

Rüyada karısının evlendiğini görmek üst düzey çalışmalara imza atılacağına, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine delalettir.

Rüyada karısının gençliğini görmek deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada karısının kaybolduğunu görmek hayatın temposunun yükseleceğine, daha sonra elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına tabir olunur.

Rüyada karısının öpüştüğünü görmek hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına ve bu durumdan pişman olmasına rağmen işleri yoluna sokmak istediği için devam edeceğine, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments