Rüyada karısının işe girdiğini görmek

Rüyada karısının işe girdiğini görmek bazı sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine, kazançlı işlere gireceğine, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına, bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, barışçıl ruhunu, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada karısının işe girdiğini gördüyseniz:

  • Bazı maddi zorluklar olabilir.

Rüyada karısının işe girdiğini görmek kazancının azalacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, değer göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada karısının hapse girdiğini görmek sıkıntıların ve dertlerin artacağına, azmiyle takdir topladığı gibi, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına yorulur.

Rüyada karısının ölmesi işlerinin tutacağına ve zenginliğinin alıp yürüyeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına delalettir.

Rüyada karısının emzirdiğini görmek kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına delalet eder.

Rüyada karısının doğurduğunu görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine tabir olunur.

Rüyada karısının aldatıldığını görmek sayılacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına delalet eder.

Rüyada karısının zayıfladığını görmek bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, tövbe etmeden vefata işarettir.

Rüyada karısının kafasını kesmek kazancın düşeceğine ve sıkıntılı günler yaşanacağına, hafifleyeceğine, keyfe ve neşeye kavuşacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments