Rüyada karısının başkasıyla zina yaptığını görmek

Rüyada karısının başkasıyla zina yaptığını görmek sonucun kişi için hayırlı olacağına, umutsuzluğa düşeceğine, ağlayacağına, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine ve maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, işsiz ve aşsız kalmayacağına, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada karısının başkasıyla zina yaptığını gördüyseniz:

  • Bazı konularda köşeye sıkışmaya başladığınızı, yüzüstü bırakılma veya yarı yolda kalma riski taşıdığınızı düşünebilirsiniz.

Rüyada karısının başkasıyla zina yaptığını görmek hayal ettiği şeylere kavuşacağına, mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilinin başkasıyla zina yaptığını görmek moral olarak çok iyi hissedeceğine, parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına delalet eder.

Rüyada karısının zina yaptığını görmek kötü olayların meydana geleceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin başkasıyla zina yaptığını görmek elinin darlık içinde kalacağına, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine işaret eder.

Rüyada karısının başkasıyla evlendiğini görmek rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine ve kararsız kalınması sebebiyle mal varlığının bir kısmının elden çıkarılacağına, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada karısının zina ettiğini görmek isabetli kararlar alacağına, zorlu bir dönem geçirileceğine, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına yorulur.

Rüyada eski karısının başkasıyla evlendiğini görmek çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına işarettir.

Rüyada karısının başkasıyla evli olduğunu görmek sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments