Rüyada karım doğum yaptı

Rüyada karım doğum yaptı atılan bütün adımların zarar ettirecek bazı kişiler tarafından adım adım takip edileceğine, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine delalet eder.

Rüyada karım doğum yaptı gördüyseniz:

  • Bazı işleri başkalarına emanet etmeniz durumunda sıkıntı yaşanabilir.

Rüyada karım doğum yaptı elinin bollaşacağına, yüzünün güleceğine, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada karım aldattı yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, allah katında güzel mükafatlar almasına işaret etmektedir.

Rüyada karım evleniyordu yapacağı planların altüst olacağına, bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına alamet eder.

Rüyada karım beni dinlemiyor kaderinin yüzüne güleceğine, hayatının kolaylaşacağına, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına delalettir.

Rüyada karım başkasıyla evleniyor maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine ve uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada karım sigara içiyordu geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin karım demesi kendisini allah’a yakın hissedeceğine, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına işaret eder.

Rüyada karım doğurdu sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, sorunlarının sona ereceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.