Rüyada karık yapmak

Rüyada karık yapmak gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, zenginliğe kavuşacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına, gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, insanları sakinleştireceğine, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, elde bulunan paranın tükeneceğine, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına delalet eder.

Rüyada karık yapmak gördüyseniz:

  • Ya da çağrılarınıza tepkisiz kalan kişileri adres listenizden silebilirsiniz.

Rüyada karık yapmak güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada karık açmak iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karık görmek evdeki birinin yolculuk yapacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada karık sulamak keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada bahçede karık yapmak ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, eski hayatının neredeyse tam tersi bir hayat seçeceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments